Charitatívny bazár magazínu EVA pomáha týraným ženám

Štvrtý ročník EVA CHARITY BAZAAR, ktorý zastrešuje ženský magazín EVA bude zameraný na pomoc týraným ženám. Výťažok bude venovaný šiestim bezpečným ženským azylovým domom a krízovým centrám na Slovensku, medzi ktoré patrí aj naše zariadenie Luna v Trenčíne.

Za tím EVA CHARITY BAZAAR nás o tom informovala projektová manažérka Mária Mičková: „Výťažok z dražby sme sa v tomto náročnom roku rozhodli venovať týraným ženám, na ktoré dopadla koronakríza najtvrdšie. Pretože ženy si musia navzájom pomáhať a pri domácom násilí je najdôležitejší pocit, že máte kam odísť. Verím, že aspoň takto Vám pomôžeme v boji za dôstojnosť a práva týchto žien a ich detí. Rozhodli sme sa urobiť pre Vaše zariadenie aj zbierku trvanlivých potravín a kozmetiky. Sme hrdé, že môžeme spolu s Vami pomáhať.“

EVA CHARITY BAZAAR je výber najžiadanejších a najlepších značiek (Chanel, Gucci, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Prada, Dior…), ktoré si môžete vydražiť za zlomok ich pôvodnej hodnoty od 15. do 31.mája 2020. Ide o unikátny projekt magazínu EVA, ktorý nie je len oslavou módy, ale predovšetkým pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú. „V roku 2019 sme odovzdali prostredníctvom Nadácie MARKÍZA 20 000 € piatim rodinám, ktoré sa ocitli v núdzi.“ doplnila Mária Mičková.

Viac o charitatívnej dražbe si môžete pozrieť na stránke www.evacharitybazaar.sk.